Aynur Aydın - Damla Yıldız - YağdırGökhan Özen - FirardayımBerkay - İki HeceBen Fero - Anıl Piyancı - Sıkı DurZeynep Bastık - Bırakman Doğru Muİmera - Özge Öz - Sızıirmak Arıcı - Kula BelaBahadır Tatlıöz - AldırmaLinet - Yatsın YanımaDerya Bedavacı - Naz DeğilManuş Baba - DayanamamCem Adrian - Bu Şarkı Aşka YazıldıZiynet Sali - ÖmrümMerve Özbey - Yaramızda KalsınMustafa Ceceli - İrem Derici feat. Sinan Akçıl - Çok Sevmek YasaklanmalıFunda Arar - Doldur YüreğimiCem Adrian - Hüzün Kovan KuşuResul Dindar - Sevdam ile BeraberSoner Sarıkabadayı - ÖlümüneCem Adrian - Şanışer - Yeniden

Harfler'de 0-9 A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z Ara

vefa sözleri

Güzel SarKilar Sözler , En Güzel Vefa İle ilgili Sözler,2016 En Güzel Vefa İle ilgili Sözler resimler yazilar Burda


vefa sözleri

Aklını Başına Al Da, Fanî Olan Bu Dünya Zindanında Kimseden Vefa Arama! Bu Dünyanın Vefası Bile Vefasızdır. (Mevlana)

vefayla ilgili GüzeL sözler  Vefa milletin tarlasıdır. (voltaire)

vefayla ilgili Resimli sözler  Bülbülden vefa ummayın; çünkü her dem başka bir gül üzerinde öter.

vefayla ilgili Damar sözler  Vefasızın meclisinde bade içilmez.(Ziya Paşa)

vefayla ilgili HüzünLü sözler  Sevgi ne demekti? Sevgi iyilikti, dostluktu... Sevgi emekti.(Selvi Boylum Al Yazmalım)

vefayla ilgili Acı sözler  Sevgilim, belki vefa ve merhametin coşar da, kapıyı açarsın; 'Orada, ne bekliyorsun kalk, içeri gir!' diye seslenirsin ümidiyle ben senin kapında oturmuş bekliyorum. (Mevlana)

vefayla ilgili  Tatli sözler  Karanlık bir kuytu İçinde zehirli yılanlar dolu, sen atlamayı düşündüğünde dostun çoktan oraya atlamış olsun ki;vefalı olduğundan bahsedebilesin.

vefayla ilgili Kapak sözler  Bilesiniz, kıyamet günü ahdini tutmayan her vefasıza vefasızlığın derecesine uygun bir bayrak dikilecek böylece vefasızlığı teşhir edilecektir. (Ebu Saidi"l-Hudri r.a)

vefayla ilgili anLamLı sözler  Zulüm, ahde riayetsizlik ve hile denilen üç kötü haslet kimde varsa zararları yine kendisine dokunur. (Hz.Ebubekir ra)

vefayla ilgili Düşündüren sözler  Tırnağın var ise başın kaşı Kimseden kimseye vefa yoğ imiş. (Karacaoğlan)

vefayla ilgili en güze sözler  Siluetine gecenin karanlığı düşmüş bir mısra her şeyi berbat etmemek adına koca şiire vefasını gösterir.


Etiketler:vefa sözleri-Hayko Cepkin Demedim Mi

Ziynet Sali Çeyrek Gönül dinle