Aynur Aydın - Damla Yıldız - YağdırGökhan Özen - FirardayımBerkay - İki HeceBen Fero - Anıl Piyancı - Sıkı DurZeynep Bastık - Bırakman Doğru Muİmera - Özge Öz - Sızıirmak Arıcı - Kula BelaBahadır Tatlıöz - AldırmaLinet - Yatsın YanımaDerya Bedavacı - Naz DeğilManuş Baba - DayanamamCem Adrian - Bu Şarkı Aşka YazıldıZiynet Sali - ÖmrümMerve Özbey - Yaramızda KalsınMustafa Ceceli - İrem Derici feat. Sinan Akçıl - Çok Sevmek YasaklanmalıFunda Arar - Doldur YüreğimiCem Adrian - Hüzün Kovan KuşuResul Dindar - Sevdam ile BeraberSoner Sarıkabadayı - ÖlümüneCem Adrian - Şanışer - Yeniden

Harfler'de 0-9 A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z Ara

Halil Sezai Yeniden Doğar Mıyım Dinle

Halil Sezai Yeniden Doğar Mıyım Dinle, indir. Çağan Irmak’ın Mahir Ünsal Eriş’in aynı adlı eserinden senaryolaştırıp yönettiği, Benim Adım Feridun; kendini uzun süreli ,kazanılmış bir ilişkinin rahatlığına bırakmış olan Ersan (Halil Sezai Paracıkoğlu), sevgilisi Ayla (Özge Borak) tarafından terkedilişi ile farkındalığına vardığı hayatı işliyor. feridunun hikayesi.
Halil Sezai Yeniden Doğar Mıyım Dinle

Hayatındaki ayrılık acısının resminin çizildiğini sanan Ersan, kendi mutluluğunu bir düğünde bulacaktır. Hoşuna giden bu oyunu kısa tutup ilk fırsatta kaçarım sanırken karşısında damadın kuzeni Hayal’i (Büşra Pekin) görmesiyle yeni kimliği ile yaşayacağı çılgın bir gecenin tam ortasında bulur kendini. Geceyle birlikte ilginç olaylar art arda onu beklemektedir. iyi Seyirler.


Etiketler:Halil-Sezai-Yeniden-Doğar-Mıyım-Dinle-INNA - Yalla Dinle

Emre Kaya - Dın Dın