Aynur Aydın - Damla Yıldız - YağdırGökhan Özen - FirardayımBerkay - İki HeceBen Fero - Anıl Piyancı - Sıkı DurZeynep Bastık - Bırakman Doğru Muİmera - Özge Öz - Sızıirmak Arıcı - Kula BelaBahadır Tatlıöz - AldırmaLinet - Yatsın YanımaDerya Bedavacı - Naz DeğilManuş Baba - DayanamamCem Adrian - Bu Şarkı Aşka YazıldıZiynet Sali - ÖmrümMerve Özbey - Yaramızda KalsınMustafa Ceceli - İrem Derici feat. Sinan Akçıl - Çok Sevmek YasaklanmalıFunda Arar - Doldur YüreğimiCem Adrian - Hüzün Kovan KuşuResul Dindar - Sevdam ile BeraberSoner Sarıkabadayı - ÖlümüneCem Adrian - Şanışer - Yeniden

Harfler'de 0-9 A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z Ara

Hareketli Karadeniz Müzikleri indir

Hareketli Karadeniz Müzikleri canlılığı ile insanın içini coşturan kıpır kıpır müzikler, aynı insanı gibi. Coğrafyamızın en güzide ezgilerinin, en güzel aşk şarkılarının merkezi Karadeniz.
Hareketli Karadeniz Müzikleri indir

Son yıllar içinde bazen hüzünlü, bazen de hareketli neşeli şarkılarıyla hepimizin kulağına çalınmış olan Karadeniz ezgileri, kemençesi eşliğinde kıpır kıpır, sıcacık geliyor kulağa. Sitemizde www.sarkilarsozler.com olarak sizlere hem dinle me hemde indir me imkanı sunuyoruz. Sorunsuzca mobil yada masa üstü cihazlarınıza indir ebilir, tekrar tekrar dinleyebilirsiniz.


Etiketler:Hareketli-Karadeniz Müzikleri-indir-dinle-yükle-kaldıramayacak sözler

Yasmin Levy Firuze Dinle